Green Garden | projektowanie, zakładanie oraz pielęgnacja ogrodów | Białystok


Nasza firma zajmuję się kompleksowym zagospodarowaniem terenów zieleni od 2007r. Poprzez zdobyte doświadczenie i wysoką jakość usług, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Projekty tworzymy indywidualnie, dopasowane do potrzeb każdego klienta. Proponujemy nowatorskie sposoby kształtowania terenów i koncepcje, które wtapiają się w otaczający krajobraz. Naszym ogromnym atutem jest kompleksowość usług. Powierzając nam prace nie muszą Państwo martwić się o brukarzy, ogrodników czy firmy która wykona system nawadniający. Nie spoczywamy na laurach, stale rozwijamy nasze umiejętności i wiedzę, zdobytą na licznych wystawach i seminariach.
 
Zapraszamy do grona zadowolonych klientów.projektowanie ogrodów - Białystok
   tech. arch. krajobrazu
     Paweł Kopczewski

projektowanie ogrodów - Białystok

KontaktGREEN GARDEN

Aneta Kopczewska

ul. Legionowa 11/87

15-281 Białystok

woj. Podlaskie

 

Nip: 5422898262

 

tel kom. 791-507-728 Paweł Kopczewski

e-mail : green-garden@o2.pl

Masz pytania? Wypełnij formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych podanych w niniejszym formularzu w celu kontaktu przez GREEN GARDEN Aneta Kopczewska, ul.Legionowa 11/87, 15-281 Białystok, NIP 5422898262.

Administratorem Państwa danych osobowych jest GREEN GARDEN Aneta Kopczewska, ul.Legionowa 11/87, 15-281 Białystok, NIP 5422898262. Państwa dane będą przetwarzane w celu podjęcia kontaktu i udzielenia odpowiedzi na zadane pytania na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. Dane osobowe będą przechowywane do wygaśnięcia podstawy ich przetwarzania tj. wycofania zgody lub okresu przedawnienia roszczeń. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urząd Ochrony danych Osobowych). W sprawach związanych z administrowaniem Państwa danymi osobowymi prosimy kontaktować się poprzez adres e-mail: green-garden@o2.pl. Szczegółowe informacje w zakresie podstaw prawnych przetwarzania oraz sposobów przetwarzania Państwa danych osobowych przez Administratora opisaliśmy w Polityce Prywatności.